FAQ

Dla wygody i komfortu naszych Klientek zdecydowanie polecamy wcześniejszą rezerwację na konkretny dzień i godzinę. Panna Młoda ma wówczas pewność, że nie będzie musiała długo czekać na mierzenie sukni. Jeżeli przyszła Panna Młoda odwiedzi nas w Salonie bez rezerwacji, a przymierzalnia jest akurat wolna, to oczywiście nasze Konsultantki z przyjemnością pomogą w mierzeniu  :)

Aby umówić się na przymiarkę sukni ślubnej, można skontaktować  się z nami  telefonicznie 531223399 poprzez e-mail, formularz kontaktowy na naszej stronie lub Instagram.

Suknię ślubną należy zamówić ok 6 miesięcy przed ślubem. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest uszycie sukni w krótszym terminie (zależy to od daty ślubu oraz modelu sukni). W ofercie salonu posiadamy również modele z oferty limitowanej, które można nabyć w niższej cenie.  Suknia taka jest dopasowywana do wymiarów Panny Młodej.

Każda suknia jest szyta dokładnie na wymiary danej Klientki, co umożliwia wprowadzanie zmian w projekcie oraz różnego rodzaje modyfikacji na życzenie Panny Młodej. Możliwe jest nawet łączenie góry jednej sukni z dołem innej, a także uszycie sukni wg projektu Klientki.

Na przymiarki polecamy nałożyć bieliznę w kolorze cielistym., ułatwi to przymiarki i pozwoli zobaczyć efekt końcowy sukni . Suknię ślubną pomaga nakładać konsultantka, a więc nie ma potrzeby rezygnowania z makijażu. Ważne jest dobre samopoczucie 🙂

Tak, warto jednak ograniczyć liczbę osób towarzyszących np do 2, aby uniknąć nadmiaru opinii. Warto wybrać zaufane osoby, które znają gusta Panny Młodej.

Tak, warto sfotografować suknie, które zainteresowały Pannę Młodą, aby można było póżniej do nich wrócić. Należy jednak pamiętać, że zdjęcia nie oddają rzeczywistego uroku sukni. Prosimy, aby nie ujmować na zdjęciach naszych konsultantek oraz nie upubliczniać zdjęć z przymiarek np. na forach.

Tak, w salonie posiadamy bogatą ofertę welonów, biżuterii, dodatków do włosów, a także okryć ślubnych. Nasze konsultantki z przyjemnością pomogą dobrać dodatki, tak, aby stanowiły one idealne uzupełnienie ślubnej stylizacji.

Ostatnia przymiarka odbywa się około miesiąc przed ślubem, a suknia jest gotowa do odbioru około tydzień, półtora przed ślubem. W dniu odbioru Klientka mierzy gotową suknię  wraz z dodatkami i upewniamy się, że wszystko leży idealnie 🙂

Nie jest możliwe wypożyczenie sukni ślubnej. Wypożyczamy jedynie okrycia.