Jak kupić suknię ślubną?

Najbardziej istotnym elementem tworzenia udanego wizerunku Panny Młodej jest suknia ślubna.

Moment, w którym Panna Młoda pojawia się w swojej sukni będzie pierwszym i najbardziej pamiętanym przez gości momentem ślubu.

Poszukiwanie wymarzonej sukni ślubnej najlepiej zacząć z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ standardowy czas oczekiwania na suknię to 5-6 miesięcy. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest przygotowanie sukni w krótszym terminie.

Przed wizytą w salonie sukien ślubnych najlepiej jest umówić się na spotkanie. Unikniemy zajętych przymierzalni i nie stracimy cennego czasu .

Dobrze jest również zabrać zaufanego doradcę, który szczerze nam powie, w czym naprawdę jest nam do twarzy. Pamiętajmy jednak, że każda z nas ma inny gust i im więcej doradców, tym wbrew pozorom trudniej podjąć decyzję…

Wizyta w salonie sukien ślubnych najczęściej rozpoczyna się od ustalenia oczekiwań klientki i przeglądnięcia poszczególnych sukien w salonie. Następnie wybrane modele przenoszone są do przymierzalni. Nie zakładajmy z góry, że w jakiejś sukni ślubnej będzie wyglądało się źle. Nigdy nie dowiesz się jak będziesz wyglądać w określonym modelu sukni, jeśli jej nie przymierzysz.

Po pierwszej przymierzonej sukni może okazać się, że styl, który wydawał się nam najbardziej odpowiedni, zupełnie nie pasuje do naszej figury, urody itp. Wówczas dobrze jest zdać się na fachową pomoc i być otwartą na propozycję pracownika salonu sukien ślubnych.
Ostateczna decyzja o wyborze sukni należy jednak zawsze do Panny Młodej.

Jeżeli suknia została już wybrana, następuje spisanie szczegółowej umowy i zostają ustalone wstępne terminy przymiarek.
Odbiór sukni ślubnej następuje we wcześniej ustalonym przez Pannę Młodą terminie.

Estelle Suknie ślubne umów wizytę obrazek